Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdninová regata 2007

26. 8. 2007

Výsledková listina


Jméno závodu: Prázdninová regata-KP FinnTermín - od:25.08.2007do:26.08.2007
 
CTL:72206Sponzor akce:AB Applied Biosystems
 
Pořadatel:Olomouc Jachetní klubMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Mgr. St. ČervenkaHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R3-586
Třída:02 - FinnPočet lodí: 13Vypsaný koef.: 4Koeficient: 4
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234567BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 15
Utíkal Petr2203-056 11Jachetní klub Olomouc1* 1 1 1 1 1 1 6,004860
2.CZE 23
Valouch Vlastimil2203-151 11Jachetní klub Olomouc5* 2 2 2 2 2 2 12,003656
3.CZE 24
Valouch Libor2203-158 21Jachetní klub Olomouc4 7* 4 3 5 5 4 25,002951
4.CZE 124
Rozsypal Jakub2203-164 21Jachetní klub Olomouc3 4 5 4 6 8* 5 27,002452
5.CZE 77
Hloch Tomáš2203-102 11Jachetní klub Olomouc8* 6 6 5 4 4 3 28,002064
6.CZE 252
Přidal Radim2201-052 11Jacht klub Prostějov11 3 3 DNF*3 3 6 29,001747
7.CZE 42
Červenka Matouš2203-112 11Jachetní klub Olomouc2 5 8* 7 8 6 8 36,001479
8.CZE 13
Heneš David2203-134 11Jachetní klub Olomouc6 9* 7 6 7 7 7 40,001247
9.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11Jachetní klub Olomouc9 10 9 8 9 10 12* 55,001043
10.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11Jachetní klub Olomouc10 13* 12 11 10 9 11 63,00860
11.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11Jachetní klub Olomouc13 11 11 9 DNC*11 9 64,00694
12.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-062 11Jachetní klub Olomouc12* 12 10 10 11 12 10 65,00543
13.CZE 89
Opletal Ladislav2203-011 11Jachetní klub Olomouc7 8 DNC DNC*DNC DNC DNC 71,00404

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Prázdninová regata-KP FinnTermín - od:25.08.2007do:26.08.2007
 
CTL:72206Sponzor akce:AB Applied Biosystems
 
Pořadatel:Olomouc Jachetní klubMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Mgr. St. ČervenkaHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R3-586
Třída:11 - OptimistPočet lodí: 4Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ123456BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 777
Utíkal Petr2203-172 41Jachetní klub Olomouc1 1 1 1 1 2* 5,001406
2.CZE 701
Žáček Jiří2401-012 41Jacht club Frýdek Místek2* 2 2 2 2 1 9,00804
3.CZE 1252
Korbová Helena2203-169 32Jachetní klub Olomouc3* 3 3 3 3 3 15,00452
4.CZE 171
Zamarský Vít2401-014 31Jacht club Frýdek Místek4 DNS*4 4 4 4 20,00202

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Prázdninová regata-KP FinnTermín - od:25.08.2007do:26.08.2007
 
CTL:72206Sponzor akce:AB Applied Biosystems
 
Pořadatel:Olomouc Jachetní klubMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Mgr. St. ČervenkaHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R3-586
Třída:13 - EvropaPočet lodí: 12Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ123456BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.SVK 7
Lipenský Martin9901-002 21
3* 3 1 1 2 1 8,002360
2.CZE 93
Rozsypal Martin2203-165 21Jachetní klub Olomouc1 1 4* 4 1 3 10,001758
3.CZE 17
Daněk Michal2305-126 31SK Lodní sporty Zlín2 4* 2 3 4 4 15,001406
4.SVK 15
Lipenská Lea9901-001 22
5 5 3 2 8* 2 17,001156
5.CZE 84
Vavruša Tomáš2301-092 31VMH YC Kroměříž4 2 6 11* 6 9 27,00962
6.CZE 9
Korbová Ivana2203-084 12Jachetní klub Olomouc10* 6 9 7 5 6 33,00804
7.CZE 171
Slíva Jakub2305-119 31SK Lodní sporty Zlín9* 9 5 6 7 7 34,00670
8.CZE 116
Langer David2101-609 21TJ Jachtklub Brno11* 8 7 9 3 8 35,00554
9.CZE 430
Ircing Pavel2104-197 21JO ČKD Blansko7 7 8 5 DNC*DNC 40,00452
10.CZE 438
Krejča Filip2203-179 21Jachetní klub Olomouc8 10 11* 8 10 11 47,00360
11.CZE 15
Trňák Lukáš2305-127 21SK Lodní sporty Zlín12* 12 12 10 9 5 48,00278
12.CZE 98
Holyszewská Anna2101-580 21TJ Jachtklub Brno6 11 10 12* 11 10 48,00202

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

linky

(Tomáš Hloch, 27. 8. 2007 20:24)

Kluci, link "výsledková listina" u Prázdninové regaty nikam "nelinkuje". Naopak v "celém příspěvku" je link na 3 stejné výsledkové listiny Finnů (chybí Opťáci a Evropy). Tomáš