Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdninová regata 2006

7. 8. 2006

Výsledková listina


Jméno závodu: Prázdninová regataTermín - od:5.8.2006do:6.8.2006
 
CTL:62207Sponzor akce:
 
Pořadatel:Jacht Klub OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Utíkal PetrHl. rozhodčí:Formánek Tomáš 24 R2 - 443
Třída:02 - FinnPočet lodí: 18Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 3
Lidařík Rudolf2103-437 11TJ Lodní sporty Brno, JO1 1 1 DNC*3,002713
2.CZE 15
Utíkal Petr2203-056 11Jachetní klub Olomouc2* 2 2 1 5,002110
3.CZE 23
Valouch Vlastimil2203-151 11Jachetní klub Olomouc5* 3 3 3 9,001758
4.CZE 24
Valouch Libor2203-158 21Jachetní klub Olomouc4* 4 4 2 10,001508
5.CZE 77
Tomek Jaroslav2203-152 11Jachetní klub Olomouc3 5* 5 4 12,001315
6.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11Jachetní klub Olomouc6 6 6 7* 18,001156
7.CZE 450
Havránek Pavel ing.1901-158 11Yachtclub Pardubice8* 7 7 5 19,001022
8.CZE 6
Vinkl Petr1213-102 11Yacht Club Kladno9* 8 8 6 22,00906
9.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11Jachetní klub Olomouc10* 9 9 8 26,00804
10.CZE 12
Audy Petr2101-599 11TJ Jachtklub Brno7 10 11 DNC*28,00713
11.CZE 4
Kouřil Miroslav2203-007 11Jachetní klub Olomouc12* 11 10 9 30,00630
12.CZE 383
Miličková Pavla2203-155 12Jachetní klub Olomouc11 12* 12 10 33,00554
13.CZE 320
Lehečka Milan2203-148 11Jachetní klub Olomouc13 13 13 DNC*39,00485
14.CZE 89
Opletal Ladislav2203-011 11Jachetní klub OlomoucDNC*15 15 DNC 49,00420
15.CZE 9
Opletal František2203-034 11Jachetní klub OlomoucDNC*18 14 DNC 51,00360
16.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-062 11Jachetní klub OlomoucDNC*14 18 DNC 51,00304
17.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11Jachetní klub OlomoucDNC*19 16 DNC 54,00252
18.CZE 208
Heneš David2203-134 11Jachetní klub OlomoucDNC 20* 17 DNC 55,00202

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Prázdninová regataTermín - od:5.8.2006do:6.8.2006
 
CTL:62207Sponzor akce:
 
Pořadatel:Jacht Klub OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Utíkal PetrHl. rozhodčí:Formánek Tomáš 24 R2 - 443
Třída:11 - OptimistPočet lodí: 7Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 777
Utíkal Petr2203-172 41Jachetní klub Olomouc4* 2 1 1 4,001892
2.CZE 171
Formánek Michael2401-004 41Jacht club Frýdek Místek1 1 3 5* 5,001290
3.CZE 640
Vrzalová Elen2104-185 42JO ČKD Blansko2 3 4* 2 7,00938
4.CZE 485
Havránek Petr1901-362 41Yachtclub Pardubice3 4* 2 3 8,00688
5.CZE 701
Žáček Jiří2401-012 41Jacht club Frýdek Místek5 5 5 6* 15,00494
6.CZE 1252
Korbová Helena2203-169 42Jachetní klub Olomouc6* 6 6 4 16,00336
7.CZE 159
Opletal Petr2203-176 31Jachetní klub OlomoucDNC*7 7 DNC 22,00202

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Prázdninová regataTermín - od:5.8.2006do:6.8.2006
 
CTL:62207Sponzor akce:
 
Pořadatel:Jacht Klub OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Utíkal PetrHl. rozhodčí:Formánek Tomáš 24 R2 - 443
Třída:13 - EvropaPočet lodí: 5Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 312
Korbová Ivana2203-084 12Jachetní klub Olomouc1 1 1 DNC*3,001600
2.CZE 279
Langer Tomáš2101-623 11TJ Jachtklub Brno2* 2 2 1 5,00998
3.CZE 116
Langer David2101-609 31TJ Jachtklub Brno3* 3 3 2 8,00646
4.CZE 438
Krejča Filip2203-179 11Jachetní klub Olomouc4 5* 4 3 11,00396
5.CZE 1045
Krásný Alexandr2101-172 11TJ Jachtklub Brno5* 4 5 4 13,00202

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář