Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olomoucká regata 2006

29. 5. 2006

Výsledková listina


Jméno závodu: Olomoucká regataTermín - od:27.05.2006do:28.05.2006
 
CTL:62203Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Ing. Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí:Taurek, ing. Josef 23 R2 - 237
Třída:02 - FinnPočet lodí: 14Vypsaný koef.: 4Koeficient: 4
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 15
Utíkal Petr2203-056 11Jachetní klub Olomouc1* 1 1 1 1 4,004989
2.CZE 77
Tomek Jaroslav2203-152 11Jachetní klub Olomouc2 5* 3 3 3 11,003784
3.CZE 24
Valouch Libor2203-158 21Jachetní klub Olomouc3 2 7* 2 5 12,003080
4.CZE 23
Valouch Vlastimil2203-151 11Jachetní klub Olomouc4* 3 4 4 2 13,002580
5.CZE 252
Přidal Radim2201-052 11Jacht klub Prostějov5* 4 2 5 4 15,002193
6.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11Jachetní klub Olomouc7 6 9* 6 7 26,001876
7.CZE 9
Opletal Ladislav2203-011 11Jachetní klub Olomouc10* 7 5 10 6 28,001608
8.CZE 98
Heneš David2203-134 11Jachetní klub Olomouc8 8 6 7 DNF*29,001376
9.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11Jachetní klub Olomouc6 9 8 12* 9 32,001172
10.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11Jachetní klub Olomouc9 11 10 9 DNF*39,00989
11.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11Jachetní klub Olomouc12* 12 12 8 8 40,00823
12.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-062 11Jachetní klub Olomouc11* 10 11 11 10 42,00672
13.CZE 320
Lehečka Milan2203-148 11Jachetní klub Olomouc13* 13 13 13 11 50,00533
14.CZE 220
Kouřil Miroslav2203-007 11Jachetní klub OlomoucDNC*DNC DNC 14 DNF 59,00404

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Olomoucká regataTermín - od:27.05.2006do:28.05.2006
 
CTL:62203Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Ing. Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí:Taurek, ing. Josef 23 R2 - 237
Třída:11 - OptimistPočet lodí: 10Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 777
Utíkal Petr2203-172 41Jachetní klub Olomouc1 1 3 1 DNF*6,002202
2.CZE 408
Balzerová Adéla2201-244 32Jacht klub ProstějovDNF*2 2 3 2 9,001600
3.CZE 159
Sobota Martin2201-255 41Jacht klub Prostějov2 3 1 6* 5 11,001248
4.CZE 611
Tereza Kováčová2201-254 42Jacht klub Prostějov3 5* 4 2 3 12,00998
5.CZE 55
Ircing Pavel2202-094 31Klub Jachtingu PozemstavDNF*4 7 4 1 16,00804
6.CZE 640
Vrzalová Elen2104-185 42JO ČKD Blansko4 6 8* 5 4 19,00646
7.CZE 318
Provazníková Sára2101-614 42TJ Jachtklub Brno6 7 6 8 DNF*27,00512
8.CZE 203
Hahn Michal2408-042 31Yacht Club MCHZ Ostrava5 9 5 DNS*DNS 30,00396
9.CZE 367
Bezděk David2101-611 41TJ Jachtklub Brno7 8 DNC*7 DNF 33,00294
10.CZE 252
Sobotová Kristýna2201-257 42Jacht klub ProstějovDNF*10 DNC 9 DNF 41,00202

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Olomoucká regataTermín - od:27.05.2006do:28.05.2006
 
CTL:62203Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Ing. Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí:Taurek, ing. Josef 23 R2 - 237
Třída:13 - EvropaPočet lodí: 4Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 98
Rozsypal Jakub2203-164 21Jachetní klub Olomouc1* 1 1 1 1 4,001406
2.CZE 93
Rozsypal Martin2203-165 21Jachetní klub Olomouc2 2 2 2 3* 8,00804
3.CZE 312
Langer Tomáš2101-623 11TJ Jachtklub Brno3 3 4* 3 2 11,00452
4.CZE 1111
Langer David2101-609 31TJ Jachtklub Brno4 4 3 4 DNF*15,00202

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář