Jdi na obsah Jdi na menu
 


O kuře na rožni 2007

21. 10. 2007

Výsledková listina


Jméno závodu: O kuře na rožniTermín - od:20.10.2007do:21.10.2007
 
CTL:72211Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Červenka StanislavHl. rozhodčí:Formánek Tomáš 24 R2-443
Třída:02 - FinnPočet lodí: 5Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 15
Utíkal Petr2203-056 11Jachetní klub Olomouc1* 1 1 1 3,001600
2.CZE 42
Červenka Matouš2203-112 11Jachetní klub Olomouc2* 2 2 2 6,00998
3.CZE 77
Hloch Tomáš2203-102 11Jachetní klub OlomoucDSQ*3 3 3 9,00646
4.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11Jachetní klub Olomouc4* 4 4 4 12,00396
5.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11Jachetní klub Olomouc3 5* 5 5 13,00202

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: O kuře na rožniTermín - od:20.10.2007do:21.10.2007
 
CTL:72211Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Červenka StanislavHl. rozhodčí:Formánek Tomáš 24 R2-443
Třída:11 - OptimistPočet lodí: 7Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 223
Sobota Martin2201-255 31Jacht klub Prostějov2 1 1 4* 4,001892
2.CZE 12
Kováčová Tereza2201-254 32Jacht klub Prostějov1 4* 4 1 6,001290
3.CZE 395
Kafka Richard2001-154 41Yacht Club ŽĎAS3 2 5* 2 7,00938
4.CZE 777
Utíkal Petr2203-172 41Jachetní klub OlomoucRAF*3 2 3 8,00688
5.CZE 255
Kafka Roman2001-155 41Yacht Club ŽĎAS4 5* 3 5 12,00494
6.CZE 159
Šmakalová Pavla1206-297 32JO TJ Bohemia Poděbrady5 6* 6 6 17,00336
7.CZE 1159
Sobotová Kristýna2201-257 42Jacht klub ProstějovDNF*DNC DNC DNC 24,00202

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář