O kuře na rožni 2007
21. 10. 2007
Výsledková listina
Jméno závodu: | O kuře na rožni | Termín - od: | 20.10.2007 | do: | 21.10.2007 |
CTL: | 72211 | Sponzor akce: | |||
Pořadatel: | JK Olomouc | Místo konání: | Chomoutov | ||
Ředitel: | Červenka Stanislav | Hl. rozhodčí: | Formánek Tomáš 24 R2-443 |
Třída: | 02 - Finn | Počet lodí: | 5 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | Registrace | Subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | Body | Log.Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNC - NZ - Nezávodil | DNS - NS - Nestartoval | OCS - PS - Předčasný start | |||||||||
DNF - ND - Nedokončil | RAF - VZ - Vzdal po dokončení | DSQ - DQ - Diskvalifikován | |||||||||
DNE - DD - Def. diskvalifikace | RDG - PN - Přiznání nápravy | ZFP - PT - Procent. trest | |||||||||
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 | SCP - BT - Bodový trest 44.3 | DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1 | |||||||||
1. | CZE 15 | Utíkal Petr | 2203-056 11 | Jachetní klub Olomouc | 1* | 1 | 1 | 1 | 3,00 | 1600 | |
2. | CZE 42 | Červenka Matouš | 2203-112 11 | Jachetní klub Olomouc | 2* | 2 | 2 | 2 | 6,00 | 998 | |
3. | CZE 77 | Hloch Tomáš | 2203-102 11 | Jachetní klub Olomouc | DSQ* | 3 | 3 | 3 | 9,00 | 646 | |
4. | CZE 206 | Junek Vladimír | 2203-099 11 | Jachetní klub Olomouc | 4* | 4 | 4 | 4 | 12,00 | 396 | |
5. | CZE 334 | Lehečka Zdeněk | 2203-147 11 | Jachetní klub Olomouc | 3 | 5* | 5 | 5 | 13,00 | 202 |
Výsledková listina
Jméno závodu: | O kuře na rožni | Termín - od: | 20.10.2007 | do: | 21.10.2007 |
CTL: | 72211 | Sponzor akce: | |||
Pořadatel: | JK Olomouc | Místo konání: | Chomoutov | ||
Ředitel: | Červenka Stanislav | Hl. rozhodčí: | Formánek Tomáš 24 R2-443 |
Třída: | 11 - Optimist | Počet lodí: | 7 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | Registrace | Subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | Body | Log.Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNC - NZ - Nezávodil | DNS - NS - Nestartoval | OCS - PS - Předčasný start | |||||||||
DNF - ND - Nedokončil | RAF - VZ - Vzdal po dokončení | DSQ - DQ - Diskvalifikován | |||||||||
DNE - DD - Def. diskvalifikace | RDG - PN - Přiznání nápravy | ZFP - PT - Procent. trest | |||||||||
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 | SCP - BT - Bodový trest 44.3 | DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1 | |||||||||
1. | CZE 223 | Sobota Martin | 2201-255 31 | Jacht klub Prostějov | 2 | 1 | 1 | 4* | 4,00 | 1892 | |
2. | CZE 12 | Kováčová Tereza | 2201-254 32 | Jacht klub Prostějov | 1 | 4* | 4 | 1 | 6,00 | 1290 | |
3. | CZE 395 | Kafka Richard | 2001-154 41 | Yacht Club ŽĎAS | 3 | 2 | 5* | 2 | 7,00 | 938 | |
4. | CZE 777 | Utíkal Petr | 2203-172 41 | Jachetní klub Olomouc | RAF* | 3 | 2 | 3 | 8,00 | 688 | |
5. | CZE 255 | Kafka Roman | 2001-155 41 | Yacht Club ŽĎAS | 4 | 5* | 3 | 5 | 12,00 | 494 | |
6. | CZE 159 | Šmakalová Pavla | 1206-297 32 | JO TJ Bohemia Poděbrady | 5 | 6* | 6 | 6 | 17,00 | 336 | |
7. | CZE 1159 | Sobotová Kristýna | 2201-257 42 | Jacht klub Prostějov | DNF* | DNC | DNC | DNC | 24,00 | 202 |
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář