Jdi na obsah Jdi na menu
 


O kuře na rožni 2006

8. 10. 2006

Výsledková listina


Jméno závodu: O kuře na rožniTermín - od:07.10.2006do:08.10.2006
 
CTL:62212Sponzor akce:
 
Pořadatel:Jachetní klub OlomoucMísto konání:Olomouc
 
Ředitel:Utíkal PetrHl. rozhodčí:Formánek Tomáš 24 R2 - 443
Třída:02 - FinnPočet lodí: 14Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234567BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 15
Utíkal Petr2203-056 11Jachetní klub Olomouc1* 1 1 1 1 1 1 6,002494
2.CZE 23
Valouch Vlastimil2203-151 11Jachetní klub Olomouc4* 2 2 2 2 2 3 13,001892
3.CZE 69
Valouch Libor2203-158 21Jachetní klub Olomouc3 3 3 3 DNF*3 2 17,001540
4.CZE 252
Přidal Radim2201-052 11Jacht klub Prostějov2 4* 4 4 3 4 4 21,001290
5.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11Jachetní klub Olomouc5 6 6 7* 7 5 6 35,001096
6.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11Jachetní klub Olomouc6 5 8 6 5 DNS*DNS 45,00938
7.CZE 320
Lehečka Milan2203-148 11Jachetní klub Olomouc7 7 7 8 6 DNS*DNS 50,00804
8.CZE 89
Opletal Ladislav2203-011 11Jachetní klub OlomoucDNS*9 5 5 4 DNS DNS 53,00688
9.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-062 11Jachetní klub OlomoucDNS*DNS DNS DNS DNS 6 5 71,00586
10.CZE 9
Opletal František2203-034 11Jachetní klub Olomouc8 8 DNF*DNF DNS DNS DNS 76,00494
11.CZE 220
Kouřil Miroslav2203-007 11Jachetní klub OlomoucDNS*DNS DNS DNS DNS DNS DNS 90,00304
11.CZE 98
Heneš David2203-134 11Jachetní klub OlomoucDNS*DNS DNS DNS DNS DNS DNS 90,00304
11.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11Jachetní klub OlomoucDNS*DNS DNS DNS DNS DNS DNS 90,00304
11.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11Jachetní klub OlomoucDNS*DNS DNS DNS DNS DNS DNS 90,00304

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: O kuře na rožniTermín - od:07.10.2006do:08.10.2006
 
CTL:62212Sponzor akce:
 
Pořadatel:Jachetní klub OlomoucMísto konání:Olomouc
 
Ředitel:Utíkal PetrHl. rozhodčí:Formánek Tomáš 24 R2 - 443
Třída:11 - OptimistPočet lodí: 7Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234567BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 12
Kováčová Tereza2201-254 42Jacht klub Prostějov1 4* 1 3 2 1 1 9,001892
2.CZE 640
Vrzalová Elen2104-185 42JO ČKD Blansko2 3 2 1 1 4* 3 12,001290
3.CZE 777
Utíkal Petr2203-172 41Jachetní klub Olomouc3 1 3 2 4* 2 2 13,00938
4.CZE 171
Formánek Michael2401-004 41Jacht club Frýdek Místek4* 2 4 4 3 3 4 20,00688
5.CZE 327
Krejča Filip2203-179 31Jachetní klub Olomouc5 5 5 5 DNS*5 5 30,00494
6.CZE 1159
Opletal Petr2203-176 31Jachetní klub OlomoucDNS*DNS DNS DNS DNS DNS DNS 48,00269
6.CZE 321
Korbová Helena2203-169 42Jachetní klub OlomoucDNS*DNS DNS DNS DNS DNS DNS 48,00269

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zobrazení

(Tomáš Hloch, 30. 10. 2006 19:58)

Nezobrazují se Log. body