Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moravský pohár Optimist 2007

24. 9. 2007

Výsledková listina


Jméno závodu: Moravský pohár Optimist Termín - od: 22.09.2007 do: 23.09.2007
 
CTL: 72209 Sponzor akce:
 
Pořadatel: JK Olomouc Místo konání: Chomoutov
 
Ředitel: Zdenko Langer Hl. rozhodčí: Rozsypal Vladimír 22 R2-586
Třída: 11 - Optimist Počet lodí:  18 Vypsaný koef.:  3 Koeficient:  3
Poř. Loď Kt. Posádka Registrace Subjekt ČSJ 1 2 3 4 Body Log.Body
DNC - NZ - Nezávodil DNS - NS - Nestartoval OCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - Nedokončil RAF - VZ - Vzdal po dokončení DSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikace RDG - PN - Přiznání nápravy ZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 SCP - BT - Bodový trest 44.3 DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1. CZE 408 1.Zk Balzerová Adéla 2201-244 32 Jacht klub Prostějov 1 3* 1 1 3,00 4069
2. CZE 89 1.Zc Tichánek Michael 2405-121 31 Jachting TJ Palkovice 2 2 9* 2 6,00 3166
3. CZE 395 1.Mc Kafka Richard 2001-154 41 Yacht Club ŽĎAS 3 1 3 5* 7,00 2637
4. CZE 124 2.Zc Blažek Jan 2104-188 31 JO ČKD Blansko 6* 5 2 3 10,00 2263
5. CZE 777 2.Mc Utíkal Petr 2203-172 41 Jachetní klub Olomouc 5* 4 5 4 13,00 1972
6. CZE 260 1.Mk Šugárová Kristýna 2101-598 42 TJ Jachtklub Brno 4 10 4 11* 18,00 1734
7. CZE 701 3.Mc Žáček Jiří 2401-012 41 Jacht club Frýdek Místek 9* 6 8 6 20,00 1534
8. CZE 1 3.Zc Ščerba Patrik 2405-118 31 Jachting TJ Palkovice 7* 7 7 7 21,00 1360
9. CZE 635 4.Mc Kafka Roman 2001-155 41 Yacht Club ŽĎAS 8 12* 11 9 28,00 1206
10. CZE 12 2.Zk Kováčová Tereza 2201-254 32 Jacht klub Prostějov 16* 15 6 8 29,00 1069
11. CZE 640 2.Mk Vrzalová Elen 2104-185 42 JO ČKD Blansko 14* 8 10 13 31,00 945
12. CZE 223 4.Zc Sobota Martin 2201-255 31 Jacht klub Prostějov 15* 9 15 10 34,00 831
13. CZE 183 3.Mk Tichánková Soňa 2405-127 42 Jachting TJ Palkovice 11 13* 13 12 36,00 727
14. CZE 281 5.Zc Strejček Radim 2405-122 31 Jachting TJ Palkovice 13 11 12 14* 36,00 630
15. CZE 1252 3.Zk Korbová Helena 2203-169 32 Jachetní klub Olomouc 10 14 14 16* 38,00 541
16. CZE 611 4.Mk Kučerová Lucie 2201-144 42 Jacht klub Prostějov 12 16* 16 15 43,00 456
17. CZE 159 5.Mk Sobotová Kristýna 2201-257 42 Jacht klub Prostějov 17* 17 17 17 51,00 377
18. CZE 691 4.Zk Šmakalová Pavla 1206-297 32 JO TJ Bohemia Poděbrady 18* 18 18 18 54,00 303

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář