Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní závod 2009

19. 4. 2009

Výsledková listina


Jméno závodu: Jarní závodTermín - od:18.04.2009do:19.04.2009
 
CTL:92201Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Utíkal PetrHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R2-586
Třída:02 - FinnPočet lodí: 13Vypsaný koef.: 4Koeficient: 4
Poř.LoďJméno/sponzorKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ12345678BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 3

Lidařík Rudolf 19782103-437 11LS Brno1* 1 1 1 1 1 1 DNF*6,004860
2.CZE 15

Utíkal Petr 19572203-056 11Jachetní klub Olomouc2 2 2 3* 3* 2 2 2 12,003656
3.CZE 23

Rozsypal Jakub 19902203-164 21Jachetní klub Olomouc4* 5* 3 2 2 3 4 1 15,002951
4.CZE 24

Valouch Libor 19882203-158 11Jachetní klub Olomouc5* 3 5* 5 5 4 3 3 23,002452
5.CZE 12

Audy Petr 19632101-599 11TJ Jachtklub Brno3 8* 4 4 6* 6 6 4 27,002064
6.CZE 267

Hloch Tomáš 19702203-102 11Jachetní klub Olomouc6* 4 6 7* 4 5 5 6 30,001747
7.CZE 42

Červenka Matouš 19742203-112 11Jachetní klub Olomouc7* 7 11* 6 7 7 7 5 39,001479
8.CZE 89

Opletal Ladislav 19462203-011 11Jachetní klub Olomouc8 6 7 8 8 DNC*DNC*DNC 51,001247
9.CZE 402

Krejča Filip 19932203-179 11Jachetní klub Olomouc10* 9 8 10* 10 8 8 8 51,001043
10.CZE 334

Lehečka Zdeněk 19582203-147 11Jachetní klub Olomouc9 10 9 11* 11* 11 9 7 55,00860
11.CZE 206

Junek Vladimír 19472203-099 11Jachetní klub Olomouc11* 12* 10 9 9 9 10 9 56,00694
12.CZE 40

Rotter Arnošt 19402203-076 11Jachetní klub Olomouc13* 11 12* 12 12 10 11 10 66,00543
13.CZE 320

Lehečka Milan 19612203-148 11Jachetní klub Olomouc12 DNC*DNC*13 13 12 12 11 73,00404

Racecontrol v.8.01

Výsledková listina


Jméno závodu: Jarní závodTermín - od:18.04.2009do:19.04.2009
 
CTL:92201Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Utíkal PetrHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R2-586
Třída:11 - OptimistPočet lodí: 4Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďJméno/sponzorKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ12345678BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 395
1.ZcKafka Richard 19962001-154 31Yacht Club Velké Dářko1 1 2* 2* 1 2 1 1 7,001406
2.CZE 777
2.ZcUtíkal Petr 19952203-172 31Jachetní klub Olomouc3* 2 1 1 2 1 2 3* 9,00804
3.CZE 635
3.ZcKafka Roman 19962001-155 31Yacht Club Velké Dářko2 3* 3* 3 3 3 3 2 16,00452
4.CZE 710
1.MkKališová Lenka 19992101-637 42TJ Jachtklub BrnoDNC*DNC*DNC DNC DNC 4 4 4 27,00202

Racecontrol v.8.01

Výsledková listina


Jméno závodu: Jarní závodTermín - od:18.04.2009do:19.04.2009
 
CTL:92201Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Utíkal PetrHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R2-586
Třída:13 - EvropaPočet lodí: 13Vypsaný koef.: 3Koeficient: 3
Poř.LoďJméno/sponzorKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ12345678BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 79
1.ZŠkráčková Vendula 19892408-015 12Yacht Club MCHZ Ostrava1 1 6* 3 1 4* 2 4 12,003645
2.CZE 11
1.MSměšný Marek 19752201-147 11Jacht klub ProstějovDNC*2 1 2 2 3* 3 3 13,002742
3.CZE 2
2.MKubík Michal 19662104-073 11JO ČKD Blansko2 5* 3 1 3 1 4 9* 14,002213
4.CZE 93
1.DcRozsypal Martin 19912203-165 21Jachetní klub Olomouc3 3 2 5 5 9* 1 8* 19,001839
5.CZE 74
3.MLejhanec David 19711901-134 11Yachtclub PardubiceDNC*DNC*5 4 7 2 5 2 25,001548
6.CZE 122
2.DcDaňek Michal 19922301-138 21TJ VM Hradisko, JO5 4 4 10* 6 11* 6 6 31,001310
7.CZE 64
3.DcPellar David 19932305-128 21SK Lodní sporty Zlín11* 7* 7 7 4 6 7 1 32,001110
8.CZE 46
1.DkŠvancarová Martina 19932104-186 22JO ČKD Blansko6 11* 8* 6 8 5 8 7 40,00936
9.CZE 15
4.DcSlíva Jakub 19932305-119 21SK Lodní sporty Zlín4 6 9 8 10* 8 10* 10 45,00782
10.CZE 777
1.ZkKováčová Tereza 19942201-254 32Jacht klub Prostějov8 10 11* 9 11* 10 9 5 51,00645
11.CZE 14
2.ZkVrzalová Elen 19952104-185 32JO ČKD Blansko7 8 10 11 12* 7 11 12* 54,00521
12.CZE 5
5.DcTrňák Lukáš 19912301-137 21TJ VM Hradisko, JO9 9 12 12 9 13* 13 DNF*64,00407
13.CZE 56
3.ZkŠmakalová Pavlína 19942203-182 32Jachetní klub Olomouc10 12 13* 13* 13 12 12 11 70,00303

Racecontrol v.8.01

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář