Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní závod 2007

29. 4. 2007

Výsledková listina


Jméno závodu: Jarní závodTermín - od:28.04.2007do:29.04.2007
 
CTL:72201Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Mudr. Utíkal PetrHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R3-586
Třída:02 - FinnPočet lodí: 15Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 15
Utíkal Petr2203-056 11Jachetní klub Olomouc6* 1 3 1 5,002494
2.CZE 23
Valouch Vlastimil2203-151 11Jachetní klub Olomouc1 3* 2 2 5,001892
3.CZE 3
Lidařík Rudolf2103-437 11TJ Lodní sporty Brno, JO2 2 1 DNF*5,001540
4.CZE 252
Přidal Radim2201-052 11Jacht klub Prostějov4 5* 4 3 11,001290
5.CZE 69
Valouch Libor2203-158 21Jachetní klub Olomouc3 4 5* 5 12,001096
6.CZE 42
Červenka Matouš2203-112 11Jachetní klub Olomouc7 6 8* 4 17,00938
7.CZE 13
Heneš David2203-134 11Jachetní klub Olomouc8* 7 6 6 19,00804
8.CZE 89
Opletal Ladislav2203-011 11Jachetní klub Olomouc5 10 7 DNF*22,00688
9.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11Jachetní klub Olomouc9 8 9 DNF*26,00586
10.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-062 11Jachetní klub Olomouc12* 11 10 7 28,00494
11.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11Jachetní klub Olomouc10 9 12* 9 28,00411
12.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-173 11Jachetní klub Olomouc13* 12 11 8 31,00336
13.CZE 383
Miličková Pavla2203-155 12Jachetní klub Olomouc11 13 13 DNF*37,00266
14.CZE 48
Heneš Petr2203-139 11Jachetní klub Olomouc14 DNC*DNC DNC 46,00202
15.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11Jachetní klub OlomoucDNC*DNC DNC DNC 48,000

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Jarní závodTermín - od:28.04.2007do:29.04.2007
 
CTL:72201Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Mudr. Utíkal PetrHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R3-586
Třída:11 - OptimistPočet lodí: 10Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 12
Kováčová Tereza2201-254 32Jacht klub Prostějov1 1 1 5* 3,002110
2.CZE 392
Holyszewská Anna2101-580 32TJ Jachtklub Brno2 3* 2 1 5,001508
3.CZE 159
Sobota Martin2201-255 31Jacht klub Prostějov3 5* 3 4 10,001156
4.CZE 223
Vavruša Tomáš2301-092 31VMH YC Kroměříž4 6 7* 2 12,00906
5.CZE 777
Utíkal Petr2203-172 41Jachetní klub Olomouc6 2 4 8* 12,00713
6.CZE 701
Žáček Jiří2401-012 41Jacht club Frýdek Místek5 4 5 6* 14,00554
7.CZE 135
Hahn Michal2408-042 31Yacht Club MCHZ Ostrava7 DNC*6 3 16,00420
8.CZE 1252
Korbová Helena2203-169 32Jachetní klub Olomouc8 7 8 DNF*23,00304
9.CZE 481
Kupková Denisa2408-057 32Yacht Club MCHZ Ostrava9* 8 9 7 24,00202
10.CZE 203
Rygel Marek2408-054 41Yacht Club MCHZ OstravaDNC*DNC DNC DNC 33,000

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Jarní závodTermín - od:28.04.2007do:29.04.2007
 
CTL:72201Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Mudr. Utíkal PetrHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R3-586
Třída:13 - EvropaPočet lodí: 12Vypsaný koef.: 3Koeficient: 3
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 147
Čudek Radim2402-007 11TJ Slavoj Český Těšín2* 1 1 1 3,003427
2.CZE 106
Staniek Štěpán2403-015 31Klub jachtingu Těrlicko5* 3 2 2 7,002524
3.CZE 35
Staniek Michal2403-013 21Klub jachtingu Těrlicko3 2 3 4* 8,001996
4.CZE 93
Rozsypal Martin2203-165 21Jachetní klub Olomouc1 5 6* 3 9,001621
5.SVK 15
Lipenská Lea9901-001 22
4 4 4 7* 12,001330
6.CZE 116
Langer David2101-609 21TJ Jachtklub Brno6 6 5 DNF*17,001093
7.CZE 17
Daněk Michal2305-126 31SK Lodní sporty Zlín8* 8 8 5 21,00892
8.CZE 84
Vavruša Jiří2301-093 21VMH YC Kroměříž7 7 7 DNF*21,00718
9.CZE 159
Slíva Jakub2305-119 31SK Lodní sporty Zlín9 10* 10 6 25,00564
10.CZE 5
Trňák Lukáš2305-127 21SK Lodní sporty Zlín10 9 9 DNF*28,00427
11.CZE 348
Krejča Filip2203-179 31Jachetní klub Olomouc11 11 11 DNF*33,00303
12.SLO 64
Pellar David2305-128 31SK Lodní sporty ZlínDNC*DNC DNC DNC 39,000

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář