Jdi na obsah Jdi na menu
 


Evropa CUP 2007

14. 10. 2007

Výsledková listina


Jméno závodu: Evropa CUPTermín - od:13.10.2007do:14.10.2007
 
CTL:72212Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Chomoutov
 
Ředitel:Arnošt RotterHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R2-586
Třída:13 - EvropaPočet lodí: 28Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234567BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 11
Směšný Marek2201-147 11Jacht klub Prostějov10* 1 2 1 1 3 2 10,003096
2.CZE 79
Škráčková Vendula2408-015 52Yacht Club MCHZ Ostrava1 4* 1 4 2 1 4 13,002494
3.SVK 14
Lipenský Martin9901-002 21SVK - Slovak Republic5 2 3 6 3 2 8* 21,002142
4.CZE 98
Rozsypal Jakub2203-164 21Jachetní klub Olomouc4 6* 4 2 4 4 3 21,001892
5.CZE 85
Vlček Dominik1801-122 11TJ Slávia-Česká Skalice3 5 8 9* 7 7 5 35,001698
6.CZE 92
Šmídová Petra2403-014 22Klub jachtingu Těrlicko22* 3 5 8 6 6 10 38,001540
7.CZE 106
Staniek Štěpán2403-015 31Klub jachtingu Těrlicko7 8 7 7 5 5 DNF*39,001406
8.SVK 15
Lipenská Lea9901-001 22SVK - Slovak Republic2 10 14* 3 11 8 6 40,001290
9.CZE 147
Čudek Radim2402-007 11TJ Slavoj Český Těšín12 9 9 5 8 9 DNC*52,001188
10.CZE 93
Rozsypal Martin2203-165 21Jachetní klub Olomouc8 13 11 14 10 DNC*1 57,001096
11.CZE 17
Daněk Michal2305-126 21SK Lodní sporty Zlín11 12 13* 11 9 11 9 63,001014
12.CZE 741
Staniek Michal2403-013 21Klub jachtingu Těrlicko6 7 12 10 19* 12 18 65,00938
13.CZE 5
Černý Pavel2407-121 11Yacht Klub Krnov16* 15 10 13 12 10 12 72,00868
14.CZE 171
Slíva Jakub2305-119 31SK Lodní sporty Zlín18* 14 15 12 13 14 7 75,00804
15.CZE 74
Lejhanec David1901-134 11Yachtclub Pardubice13 11 6 17 DNC*DNC 15 91,00744
16.CZE 9
Langer Tomáš2101-623 11TJ Jachtklub Brno14 20* 17 16 16 20 11 94,00688
17.CZE 212
Ircing Pavel2104-197 21JO ČKD Blansko25* 18 16 18 14 17 13 96,00635
18.CZE 15
Trňák Lukáš2305-127 21SK Lodní sporty Zlín9 16 19 24* 15 19 21 99,00586
19.CZE 361
Šnajdr Jáchym2408-022 11Yacht Club MCHZ Ostrava21 17 20 20 17 16 23* 111,00539
20.CZE 55
Balzerová Adéla2201-244 22Jacht klub Prostějov19 24 DNF*25 18 13 14 113,00494
21.CZE 90
Šmídová Jana2403-005 12Klub jachtingu TěrlickoDNC*DNC 22 15 20 18 16 120,00452
22.CZE 198
Valouch Libor2203-158 51Jachetní klub Olomouc15 23* 23 23 22 21 17 121,00411
23.CZE 282
Bilek Vladimir2405-093 11Jachting TJ Palkovice24 19 18 22 23 15 DNC*121,00373
24.CZE 438
Krejča Filip2203-179 31Jachetní klub Olomouc23* 22 21 19 21 23 20 126,00336
25.CZE 116
Langer David2101-609 31TJ Jachtklub Brno20 25* 24 21 24 22 22 133,00300
26.ITA 1045
Vavruša Tomáš2301-092 21VMH YC Kroměříž17 21 25 DNC*DNC DNC 24 145,00266
27.CZE 0
Knejzlík Marek2205-061 21TJ Sokol Tovačov - OJ26 26 26 27* 25 24 25 152,00234
28.SLO 64
Pellar David2305-128 21SK Lodní sporty ZlínDNC*DNC DNF 26 DNC DNC 19 161,00202

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář