Jdi na obsah Jdi na menu
 


Burčáková regata 2007

6. 10. 2007

Výsledková listina


Jméno závodu: Burčáková regata Termín - od: 06.10.2007 do: 07.10.2007
 
CTL: 72210 Sponzor akce:
 
Pořadatel: JK Olomouc Místo konání: Chomoutov
 
Ředitel: Ivo Hloch Hl. rozhodčí: Taurek Josef 23 R2-237
Třída: 02 - Finn Počet lodí:  12 Vypsaný koef.:  2 Koeficient:  2
Poř. Loď Kt. Posádka Registrace Subjekt ČSJ 1 2 3 4 5 6 Body Log.Body
DNC - NZ - Nezávodil DNS - NS - Nestartoval OCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - Nedokončil RAF - VZ - Vzdal po dokončení DSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikace RDG - PN - Přiznání nápravy ZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 SCP - BT - Bodový trest 44.3 DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1. CZE 15
Utíkal Petr 2203-056 11 Jachetní klub Olomouc 5* 1 1 1 1 1 5,00 2360
2. CZE 23
Valouch Vlastimil 2203-151 11 Jachetní klub Olomouc 1 2 2 2 3* 2 9,00 1758
3. CZE 24
Valouch Libor 2203-158 11 Jachetní klub Olomouc 2 4* 4 4 2 3 15,00 1406
4. CZE 77
Hloch Tomáš 2203-102 11 Jachetní klub Olomouc 4 3 5* 3 4 5 19,00 1156
5. CZE 112
Ďásek František 1504-061 11 Jachtklub Cheb 3 7* 3 5 6 4 21,00 962
6. CZE 42
Červenka Matouš 2203-112 11 Jachetní klub Olomouc 6* 6 6 6 5 6 29,00 804
7. CZE 206
Junek Vladimír 2203-099 11 Jachetní klub Olomouc 8 5 7 9* 7 7 34,00 670
8. CZE 1073
Korbová Ivana 2203-084 12 Jachetní klub Olomouc 7 10 8 7 11* 10 42,00 554
9. CZE 402
Rotter Arnošt 2203-076 11 Jachetní klub Olomouc 9* 9 9 8 9 8 43,00 452
10. CZE 240
Valouch Vlastimil 2203-062 11 Jachetní klub Olomouc 10* 8 10 10 8 9 45,00 360
11. CZE 236
Krejča Filip 2203-179 31 Jachetní klub Olomouc 11* 11 11 11 10 11 54,00 278
12. CZE 89
Opletal Ladislav 2203-011 11 Jachetní klub Olomouc DNS* 12 12 DNS DNS DNS 63,00 202

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Burčáková regata Termín - od: 06.10.2007 do: 07.10.2007
 
CTL: 72210 Sponzor akce:
 
Pořadatel: JK Olomouc Místo konání: Chomoutov
 
Ředitel: Ivo Hloch Hl. rozhodčí: Taurek Josef 23 R2-237
Třída: 11 - Optimist Počet lodí:  4 Vypsaný koef.:  2 Koeficient:  2
Poř. Loď Kt. Posádka Registrace Subjekt ČSJ 1 2 3 4 5 6 Body Log.Body
DNC - NZ - Nezávodil DNS - NS - Nestartoval OCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - Nedokončil RAF - VZ - Vzdal po dokončení DSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikace RDG - PN - Přiznání nápravy ZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 SCP - BT - Bodový trest 44.3 DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1. CZE 12
Kováčová Tereza 2201-254 32 Jacht klub Prostějov 1 2* 1 1 2 1 6,00 1406
2. CZE 777
Utíkal Petr 2203-172 41 Jachetní klub Olomouc 2 3* 2 2 1 3 10,00 804
3. CZE 1252
Korbová Helena 2203-169 32 Jachetní klub Olomouc 3* 1 3 3 3 2 12,00 452
4. CZE 159
Šmakalová Pavla 1206-297 32 JO TJ Bohemia Poděbrady 4* 4 4 4 4 4 20,00 202

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář