Jdi na obsah Jdi na menu
 


Burčáková regata 2006

22. 10. 2006

Výsledková listina


Jméno závodu: Burčáková regataTermín - od:21.10.2006do:22.10.2006
 
CTL:62208Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Olomouc
 
Ředitel:Petr UtíkalHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R3 - 586
Třída:02 - FinnPočet lodí: 14Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ123BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 3
Lidařík Rudolf2103-437 11TJ Lodní sporty Brno, JO1 1 1 3,002494
2.CZE 15
Utíkal Petr2203-056 11Jachetní klub Olomouc2 2 2 6,001892
3.CZE 69
Valouch Libor2203-158 21Jachetní klub Olomouc4 3 4 11,001540
4.CZE 23
Valouch Vlastimil2203-151 11Jachetní klub Olomouc3 6 3 12,001290
5.CZE 77
Tomek Jaroslav2203-152 11Jachetní klub Olomouc5 4 5 14,001096
6.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11Jachetní klub Olomouc7 5 6 18,00938
7.CZE 1073
Opletal František2203-034 11Jachetní klub Olomouc6 7 7 20,00804
8.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11Jachetní klub Olomouc8 10 8 26,00688
9.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11Jachetní klub Olomouc10 8 9 27,00586
10.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11Jachetní klub Olomouc9 9 10 28,00494
11.CZE 8
Opletal Ladislav2203-011 11Jachetní klub Olomouc12 11 DNF 38,00411
12.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-062 11Jachetní klub Olomouc11 12 DNF 38,00336
13.CZE 98
Heneš David2203-134 11Jachetní klub OlomoucDNF DNC DNC 45,00234
13.CZE 320
Lehečka Milan2203-148 11Jachetní klub OlomoucDNF DNC DNC 45,00234

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Burčáková regataTermín - od:21.10.2006do:22.10.2006
 
CTL:62208Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Olomouc
 
Ředitel:Petr UtíkalHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R3 - 586
Třída:11 - OptimistPočet lodí: 11Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ123BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.CZE 392
Holyszewská Anna2101-580 32TJ Jachtklub Brno3 2 1 6,002285
2.CZE 777
Utíkal Petr2203-172 41Jachetní klub Olomouc2 3 2 7,001683
3.CZE 408
Balzerová Adéla2201-244 32Jacht klub Prostějov4 1 5 10,001331
4.CZE 12
Kováčová Tereza2201-254 42Jacht klub Prostějov1 4 6 11,001081
5.CZE 640
Vrzalová Elen2104-185 42JO ČKD Blansko5 5 3 13,00887
6.CZE 171
Formánek Michael2401-004 41Jacht club Frýdek Místek6 6 4 16,00728
7.CZE 1252
Korbová Helena2203-169 42Jachetní klub Olomouc8 7 8 23,00595
8.CZE 701
Žáček Jiří2401-012 41Jacht club Frýdek Místek9 8 7 24,00479
9.CZE 159
Sobota Martin2201-255 41Jacht klub Prostějov7 9 9 25,00376
10.CZE 500
Zamarský Vít2401-014 41Jacht club Frýdek Místek10 10 10 30,00285
11.CZE 327
Opletal Petr2203-176 31Jachetní klub OlomoucDNF DNC DNC 36,00202

Racecontrol v.6.03

Výsledková listina


Jméno závodu: Burčáková regataTermín - od:21.10.2006do:22.10.2006
 
CTL:62208Sponzor akce:
 
Pořadatel:JK OlomoucMísto konání:Olomouc
 
Ředitel:Petr UtíkalHl. rozhodčí:Rozsypal Vladimír 22 R3 - 586
Třída:13 - EvropaPočet lodí: 17Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ123BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
1.SVK 14
Lipenský Martin2230-38 21
3 1 1 5,002663
2.CZE 85
Vlček Dominik1801-122 11TJ Slávia - jachting1 3 6 10,002061
3.CZE 69
Crháková Lenka2101-481 12TJ Jachtklub Brno4 4 2 10,001709
4.CZE 98
Rozsypal Jakub2203-164 21Jachetní klub Olomouc2 6 5 13,001459
5.CZE 93
Rozsypal Martin2203-165 21Jachetní klub Olomouc6 5 3 14,001265
6.CZE 147
Čudek Radim2402-007 11TJ Slavoj Český Těšín - J7 2 7 16,001107
7.CZE 35
Staniek Michal2403-013 21Klub jachtingu Těrlicko5 7 14 26,00973
8.CZE 127
Korytář Václav2408-023 31Yacht Club MCHZ Ostrava8 9 9 26,00857
9.SVK 1
Lipenská Lea2230-39 22
12 11 4 27,00754
10.CZE 5
Černý Pavel2407-121 11Yacht Klub Krnov10 8 12 30,00663
11.CZE 1
Staniek Štěpán2403-015 31Klub jachtingu Těrlicko11 10 13 34,00580
12.CZE 312
Korbová Ivana2203-084 12Jachetní klub Olomouc13 12 10 35,00505
13.CZE 55
Balzer Robert2201-175 11Jacht klub Prostějov15 14 8 37,00435
14.CZE 116
Langer David2101-609 31TJ Jachtklub Brno14 13 11 38,00371
15.CZE 279
Langer Tomáš2101-623 23TJ Jachtklub Brno9 15 DNF 42,00311
16.ATU 110
Piňos Jiří2202-092 11Klub Jachtingu Pozemstav16 17 15 48,00255
17.CZE 438
Krejča Filip2203-179 21Jachetní klub Olomouc17 16 16 49,00202

Racecontrol v.6.03

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář