Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veřejný závod 2004

15. 8. 2004

Finn:

Závod: Veřejný závodDatum konání od: 14.08.2004do: 15.08.2004
CTL: 2208    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Věra Kýrová R1-22-052
Třída: 02 - FinnPočet lodí: 9Vypsaný koef.: 1Koeficient: 1
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 771.MTomek Jaroslav2203-152 11JK Olomouc1 1 1 1 2* 4,001055
2.CZE 2672.MHloch Tomáš2203-102 11JK Olomouc2* 2 2 2 1 7,00754
3.CZE 2063.MJunek Vladimír2203-099 11JK Olomouc3 3 7* 5 4 15,00578




-







4.CZE 94.MOpletal Ladislav2203-011 11JK Olomouc6* 5 3 6 3 17,00453
5.CZE 2045.MValouch Vlastimil2203-062 11JK Olomouc5 4 5 3 7* 17,00356
6.CZE 2206.MKouřil Miroslav2203-007 11JK Olomouc4 6* 4 4 5 17,00277
7.CZE 1201.ZMiličková Pavla2203-155 12JK Olomouc8* 7 6 7 8 28,00210
8.CZE 3347.MLehečka Zdeněk2203-173 11JK Olomouc7 DNC*DNC DNC 6 33,00152
9.CZE 348.MSmolka Robert2203-175 11JK OlomoucDNF*DNC DNC DNC 9 39,00101

Evropa:

Závod: Veřejný závodDatum konání od: 14.08.2004do: 15.08.2004
CTL: 2208    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Věra Kýrová R1-22-052
Třída: 13 - EvropaPočet lodí: 8Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 3121.MLanger Tomáš2203-081 11JK Olomouc1 1 1 1 2* 4,002008
2.CZE 432.MReich Libor2305-123 11SK LS Zlín4* 2 2 2 3 9,001406
3.CZE 2791.ZcRozsypal Jakub2203-164 31JK Olomouc3 DNS*3 3 1 10,001054
4.CZE 1713.MHanzlík Aleš2203-143 11JK Olomouc2 3 4 4 5* 13,00804
5.CZE 171.DcSedláček Petr2201-243 21JK ŽP6* 4 6 6 4 20,00610
6.CZE 5004.MPiňos Jiří2202-092 11KJ GALA5 DNF*5 5 6 21,00452
7.CZE 72.DcTomaščík Martin2203-159 21JK Olomouc7 5 DNF*DNF DNC 30,00318
8.CZE 3121
Kopp Jan2203-170 02JK Olomouc8 DNF*DNC DNF DNC 35,00202

Optimist:

Závod: Veřejný závodDatum konání od: 14.08.2004do: 15.08.2004
CTL: 2208    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Věra Kýrová R1-22-052
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 11Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 4341.ZcIrcing Pavel2202-094 31KJ GALA3* 1 1 1 1 4,002285
2.CZE 17401.MkBalzerová Adela2201-244 42JK ŽP1 2 2 2 3* 7,001683
3.CZE 1592.ZcRozsypal Martin2203-165 31JK Olomouc2 3* 3 3 2 10,001331
4.CZE 8811.ZkHolyszewská Anna2101-580 32YCB4 4 4 7* 7 19,001081
5.CZE 573.ZcLanger David2203-163 31JK Olomouc5 5 7 4 8* 21,00887
6.CZE 184.ZcFormánek Michal2401-004 31JO TJ VPFM6* 6 5 6 5 22,00728
7.CZE 6112.MkKováčová Tereza2201-146 42JK ŽPDNF*DNC 6 5 4 27,00595
8.CZE 3275.ZcUtíkal Petr2203-172 31JK Olomouc7 DNF*9 8 6 30,00479
9.CZE 4381.McSobota Martin2201-255 41JK ŽP8 7 8 9* 9 32,00376
10.CZE 2442.McSedláček Ondřej2201-256 41JK ŽP9 DNF*DNF 10 10 41,00285
11.CZE 223.McKrejča Martin- 41
DNF*DNC 10 DNC 11 45,00202

Flying Dutchman:

Závod: Veřejný závodDatum konání od: 14.08.2004do: 15.08.2004
CTL: 2208    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Věra Kýrová R1-22-052
Třída: 01 - Flying DutchmanPočet lodí: 3Vypsaný koef.: 1Koeficient: 1
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 1
Lehečka Zdeněk2203-147 11JK Olomouc2* 1 1 1 1 4,00578



Lehečka Ondřej2203-138 11JK Olomouc






2.CZE 72
Utíkal Petr2203-056 11JK Olomouc1 2* 2 2 2 7,00277



Kýrová Hana2401- 12JO TJ VPFM






3.CZE 19
Krejčíř Jan2203-006 11JK Olomouc3 3 DNC*DNC DNC 14,00101



Pletánek Miloň2203-013 11JK Olomouc