Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdninová regata 2005

7. 8. 2005

Finn:

Závod: Prázdninová regataDatum konání od: 06.08.2005do: 07.08.2005
CTL: 2207    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Věra Kýrová R1-22-052
Třída: 02 - FinnPočet lodí: 12Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ123456BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 332
Utíkal Petr2203-056 11JK Olomouc1* 1 1 1 1 1 5,002360
2.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-151 11JK Olomouc3* 2 3 2 3 2 12,001758
3.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11JK Olomouc2 6* 5 4 2 4 17,001406
4.CZE 77
Tomek Jaroslav2203-152 11JK Olomouc7* 3 2 5 4 3 17,001156
5.CZE 13
Heneš David2203-134 11JK Olomouc4 5 6 3 6 7* 24,00962
6.CZE 248
Valouch Libor2203-158 21JK Olomouc5 4 4 6 5 8* 24,00804
7.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11JK Olomouc8* 7 7 7 7 6 34,00670
8.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11JK Olomouc9* 8 8 9 8 9 42,00554
9.CZE 204
Valouch Vlastimil2203-062 11JK Olomouc10 11* 9 8 11 5 43,00452
10.CZE 220
Kouřil Miroslav2203-007 11JK Olomouc6 9 11* 10 9 11 45,00360
11.CZE 120
Miličková Pavla2203-155 12JK Olomouc11 10 10 12* 10 10 51,00278
12.CZE 320
Lehečka Milan2203-148 11JK Olomouc12* 12 12 11 12 12 59,00202

Evropa:

Závod: Prázdninová regataDatum konání od: 06.08.2005do: 07.08.2005
CTL: 2207    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Věra Kýrová R1-22-052
Třída: 13 - EvropaPočet lodí: 5Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ123456BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 29
Taurková Kateřina2203-153 12JK Olomouc1 1 1 1 DNC*2 6,001600
2.CZE 312
Langer Tomáš2203-081 11JK Olomouc2* 2 2 2 2 1 9,00998
3.CZE 594
Blatecký Patrik2101-442 11YCBDNC*DNC DNC DNC 1 DNC 25,00646
4.CZE 498
Voříšková Hana2303-031 12TJ VM JACHTDNC*DNC DNC DNC 4 3 25,00396
5.CZE 279
Korbová Ivana2203-084 12JK OlomoucDNC*DNC DNC DNC 3 4 25,00202

Optimist:

Závod: Prázdninová regataDatum konání od: 06.08.2005do: 07.08.2005
CTL: 2207    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Věra Kýrová R1-22-052
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 6Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ123456BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 627
Utíkal Petr2203-172 41JK Olomouc3* 1 1 2 1 1 6,001758
2.CZE 641
Vrzalová Elen2104-185 42JO ČKD Blansko1 2* 2 1 2 2 8,001156
3.CZE 611
Kováčová Tereza2201-253 42JK ŽP2 3 3 4* 4 3 15,00804
4.CZE 57
Langer David2101-609 31YCB4* 4 4 3 3 4 18,00554
5.CZE 22
Krejča Martin2203-178 41JK Olomouc6* 5 5 5 5 5 25,00360
6.CZE 54
Krejča Filip2203-179 41JK Olomouc5 6* 6 6 6 6 29,00202