Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdninová regata 2004

18. 7. 2004

Finn:

Závod: Prázdninová regataDatum konání od: 17.07.2004do: 18.07.2004
CTL: 2206    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Červenka StanislavHl. rozhodčí: Taurek Josef 02-23-237
Třída: 02 - FinnPočet lodí: 10Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11JK Olomouc1 1 1 2* 3,002202
2.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-151 11JK Olomouc2 3* 3 1 6,001600
3.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11JK Olomouc4 5 2 9* 11,001248
4.CZE 3
Heneš Petr2203-139 21JK Olomouc5 2 5 8* 12,00998
5.CZE 9
Opletal Ladislav2203-011 11JK Olomouc3 7* 7 3 13,00804
6.CZE 220
Kouřil Miroslav2203-007 11JK Olomouc9* 4 4 6 14,00646
7.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11JK Olomouc6* 6 6 5 17,00512
8.CZE 204
Valouch Vlastimil2203-062 11JK Olomouc8* 8 8 4 20,00396
9.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11JK Olomouc7 10* 9 7 23,00294
10.CZE 120
Miličková Pavla2203-155 12JK Olomouc10* 9 10 10 29,00202

Evropa:

Závod: Prázdninová regataDatum konání od: 17.07.2004do: 18.07.2004
CTL: 2206    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Červenka StanislavHl. rozhodčí: Taurek Josef 02-23-237
Třída: 13 - EvropaPočet lodí: 4Vypsaný koef.: 1Koeficient: 1
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 312
Rozsypal Jakub2203-164 31JK Olomouc1* 1 1 1 3,00578
2.CZE 7
Tomaščík Martin2203-159 21JK Olomouc3* 3 2 2 7,00277
3.CZE 279
Langer Tomáš2203-081 11JK Olomouc2 2 DNC*DNC 9,00101
4.CZE 329
Kovář Vladimír2301-091 21VMH YC KroměřížDNC*DNC DNC DNC 15,000

Optimist:

Závod: Prázdninová regataDatum konání od: 17.07.2004do: 18.07.2004
CTL: 2206    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Červenka StanislavHl. rozhodčí: Taurek Josef 02-23-237
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 5Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 434
Ircing Pavel2202-094 31KJ GALA1* 1 1 1 3,001406
2.CZE 159
Rozsypal Martin2203-165 31JK Olomouc2* 2 2 2 6,00804
3.CZE 18
Formánek Michal2401-004 31JO TJ VPFM3 4* 3 3 9,00452
4.CZE 1252
Langer David2203-163 31JK Olomouc4 3 DNF*4 11,00202
5.CZE 55
Kopp Jan2203-170 31JK OlomoucDNC*DNC DNC DNC 18,000