Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olomoucká regata 2004

23. 5. 2004

Finn:

Závod: Olomoucká regataDatum konání od: 22.05.2004do: 23.05.2004
CTL: 2202    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Červenka StanislavHl. rozhodčí: Taurek Josef 02-23-237
Třída: 02 - FinnPočet lodí: 14Vypsaný koef.: 4Koeficient: 4
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 3
Lidařík Rudolf2103-437 11LS Brno YC2 2 1 1 DNS*6,004989
2.CZE 1073
Utíkal Petr2203-056 11JK Olomouc3* 3 2 2 2 9,003784
3.CZE 14
Tomek Jaroslav2203-152 11JK Olomouc4 5* 4 3 3 14,003080
4.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11JK Olomouc6* 4 5 5 1 15,002580
5.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-151 11JK Olomouc5 7* 7 4 5 21,002193
6.CZE 13
Heneš David2203-134 11JK Olomouc7 9* 3 6 6 22,001876
7.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11JK Olomouc9* 8 6 7 4 25,001608
8.CZE 48
Kouřil Miroslav2203-007 11JK Olomouc8 6 9* 9 7 30,001376
9.CZE 9
Hrubý Michal2401-005 11JO TJ VPFM1 1 DNC*DNC DNC 32,001172
10.CZE 6
Junek Vladimír2203-099 11JK Olomouc10 10 DNS*8 9 37,00989
11.CZE 204
Valouch Vlastimil2203-062 11JK Olomouc11 11 10 10 DNC*42,00823
12.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11JK OlomoucDNS DNS*8 12 8 43,00672
13.CZE 320
Lehečka Milan2203-148 11JK Olomouc12* 12 11 11 10 44,00533
14.CZE 4
Heneš Petr2203-139 11JK OlomoucDNS*DNS 12 13 DNS 55,00404

Evropa:

Závod: Olomoucká regataDatum konání od: 22.05.2004do: 23.05.2004
CTL: 2202    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Červenka StanislavHl. rozhodčí: Taurek Josef 02-23-237
Třída: 13 - EvropaPočet lodí: 4Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 430
Červenka Matouš2203-112 11JK Olomouc1 1 1 1 DNS*4,001406
2.CZE 111
Valouch Libor2203-158 21JK Olomouc3* 2 2 2 1 7,00804
3.CZE 17
Hanzlík Aleš2203-143 11JK Olomouc2 3 3 3 DNS*11,00452
4.CZE 438
Červenka Jakub2203-100 11JK Olomouc4 DNS*DNS DNC DNS 20,00202

Optimist:

Závod: Olomoucká regataDatum konání od: 22.05.2004do: 23.05.2004
CTL: 2202    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Červenka StanislavHl. rozhodčí: Taurek Josef 02-23-237
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 4Vypsaný koef.: 1Koeficient: 1
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 323
Opletal Petr2203-176 31JK Olomouc2* 2 1 1 4,00703
2.CZE 55
Kopp Jan2203-170 31JK Olomouc1 1 2* 2 4,00402
3.CZE 429
Zeman Pavel2303-105 31TJ VM JACHTDNS*DNS 3 3 11,00226
4.CZE 327
Utíkal Petr2203-172 31JK OlomoucDNS*DNS DNS DNF 15,00101