Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olomoucká regata 2003

25. 5. 2003

Finn:

Závod: Olomoucká regataDatum konání od: 24.05.2003do: 25.05.2003
CTL: 2202    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Josef Taurek 02/23/254
Třída: 02 - FinnPočet lodí: 15Vypsaný koef.: 4Koeficient: 4
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 3
Lidařík Rudolf2103-437 11LS Brno YC1* 1 1 1 1 4,005108
2.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-151 11JK Olomouc2 2 3* 3 2 9,003904
3.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11JK Olomouc3 3 2 2 4* 10,003200
4.CZE 77
Tomek Jaroslav2203-152 11JK Olomouc4* 4 4 4 3 15,002700
5.CZE 98
Heneš David2203-134 11JK Olomouc6* 5 5 5 6 21,002312
6.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11JK Olomouc5 6 6 7* 7 24,001996
7.CZE 4
Heneš Petr2203-139 21JK Olomouc8 9* 8 8 5 29,001728
8.CZE 11
Junek Vladimír2203-099 11JK Olomouc10 8 DNS*6 8 32,001496
9.CZE 48
Kouřil Miroslav2203-007 11JK Olomouc7 10* 7 9 9 32,001291
10.CZE 6
Valouch Vlastimil2203-062 11JK Olomouc9 7 9 11* 10 35,001108
11.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11JK Olomouc11* 11 10 10 11 42,00943
12.CZE 320
Lehečka Milan2203-148 11JK Olomouc14* 14 12 12 12 50,00792
13.CZE 1
Pletánek Miloň2203-013 11JK Olomouc12 12 DNC*14 14 52,00653
14.CZE 2
Lehečka Ondřej2203-138 11JK Olomouc13 13 11* 13 13 52,00524
15.CZE 17
Opletal Ladislav2203-011 11JK Olomouc15 DNC*DNC DNS DNS 63,00404

Evropa:

Závod: Olomoucká regataDatum konání od: 24.05.2003do: 25.05.2003
CTL: 2202    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Josef Taurek 02/23/254
Třída: 13 - EvropaPočet lodí: 5Vypsaný koef.: 1Koeficient: 1
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 51
Voříšková Hana2303-031 12TJ VM JACHT1 1 DNS*1 1 4,00800
2.CZE 312
Korbová Ivana2203-084 12JK Olomouc2* 2 1 2 2 7,00499
3.CZE 438
Červenka Jakub2203-100 11JK Olomouc3* 3 2 3 3 11,00323
4.CZE 17
Hanzlík Aleš2203-143 11JK Olomouc5* 4 3 4 4 15,00198
5.CZE 291
Valouch Libor2203-158 31JK Olomouc4 5* 4 5 5 18,00101

Optimist:

Závod: Olomoucká regataDatum konání od: 24.05.2003do: 25.05.2003
CTL: 2202    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Stanislav ČervenkaHl. rozhodčí: Josef Taurek 02/23/254
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 4Vypsaný koef.: 1Koeficient: 1
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 55
Kopp Jan2203-170 31JK Olomouc1* 1 1 1 1 4,00703
2.CZE 343
Langer David2203-163 31JK Olomouc2 3* 2 2 3 9,00402
3.CZE 321
Korbová Helena2203-169 32JK Olomouc3* 2 3 3 2 10,00226
4.CZE 54
Koppová Marie2203-174 32JK Olomouc4* 4 4 4 4 16,00101