Jdi na obsah Jdi na menu
 


O kuře na rožni 2005

5. 10. 2005

Výsledková listina:

Závod: O kuře na rožniDatum konání od: 01.10.2005do: 02.10.2005
CTL: 2213    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Ivo HlochHl. rozhodčí: Vladimír Rozsypal R3-22-586
Třída: 02 - FinnPočet lodí: 10Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 332
Utíkal Petr2203-056 11JK Olomouc1 1 2,002202
2.CZE 252
Přidal Radim2201-052 11JK ŽP2 3 5,001600
3.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-151 11JK Olomouc4 2 6,001248
4.CZE 248
Valouch Libor2203-158 21JK Olomouc3 4 7,00998
5.CZE 220
Kouřil Miroslav2203-007 11JK Olomouc5 5 10,00804
6.CZE 204
Valouch Vlastimil2203-062 11JK Olomouc6 6 12,00646
7.CZE 9
Opletal Ladislav2203-011 11JK OlomoucDNC 7 22,00512
8.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11JK OlomoucDNC 8 22,00396
9.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11JK OlomoucDNC 9 22,00294
10.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11JK OlomoucDNC 10 22,00202

Výsledková listina:

Závod: O kuře na rožniDatum konání od: 01.10.2005do: 02.10.2005
CTL: 2213    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Ivo HlochHl. rozhodčí: Vladimír Rozsypal R3-22-586
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 9Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 252
Balzerová Adéla2201-244 32JK ŽP1 1 2,002110
2.CZE 627
Utíkal Petr2203-172 41JK Olomouc3 2 5,001508
3.CZE 611
Kováčová Tereza2201-253 42JK ŽP2 6 8,001156
4.CZE 434
Ircing Pavel2202-094 31KJ Pozemstav6 3 9,00906
5.CZE 640
Vrzalová Elen2104-185 42JO ČKD Blansko5 5 10,00713
6.CZE 159
Sobota Martin2201-254 41JK ŽP4 7 11,00554
7.CZE 171
Formánek Michael2401-004 41JC FM9 4 13,00420
8.CZE 671
Antel Vladimír2301-095 41VMH YC Kroměříž7 9 16,00304
9.CZE 1252
Korbová Helena2203-169 42JK Olomouc8 8 16,00202

Výsledková listina:

Závod: O kuře na rožniDatum konání od: 01.10.2005do: 02.10.2005
CTL: 2213    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Ivo HlochHl. rozhodčí: Vladimír Rozsypal R3-22-586
Třída: 13 - EvropaPočet lodí: 10Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 98
Rozsypal Jakub2203-164 21JK Olomouc1 1 2,002202
2.CZE 69
Crháková Lenka2101-481 12YCB2 2 4,001600
3.CZE 312
Korbová Ivana2203-084 12JK Olomouc3 3 6,001248
4.CZE 43
Reich Libor2305-123 11SK LS Zlín6 4 10,00998
5.CZE 279
Langer David2101-609 31YCB7 5 12,00804
6.CZE 121
Daněk Michal2305-126 21SK LS Zlín5 7 12,00646
7.CZE 198
Návoj Jakub2305-113 21SK LS Zlín8 6 14,00512
8.CZE 55
Balzer Robert2201-175 11JK ŽP4 DNF 15,00396
9.CZE 500
Piňos Jiří2202-092 11KJ Pozemstav9 8 17,00294
10.CZE 171
Hanzlík Aleš2203-143 11JK OlomoucDNC 9 22,00202