Jdi na obsah Jdi na menu
 


O kuře na rožni 2004

10. 10. 2004

Finn:

Závod: O kuře na rožniDatum konání od: 09.10.2004do: 10.10.2004
CTL: 2213    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Hloch IvoHl. rozhodčí: Rozsypal Vladimír 03-22-586
Třída: 02 - FinnPočet lodí: 12Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 3
Lidařík Rudolf2103-457 11LS Brno YC1* 1 1 1 1 4,002360
2.US 1073
Utíkal Petr2203-056 11JK Olomouc2 3 2 3 4* 10,001758
3.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-151 11JK Olomouc4* 2 4 2 3 11,001406
4.CZE 77
Tomek Jaroslav2203-152 11JK Olomouc6* 4 6 4 2 16,001156
5.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11JK Olomouc3 7* 3 5 5 16,00962
6.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11JK Olomouc5 5 5 6* 6 21,00804
7.CZE 220
Kouřil Miroslav2203-007 11JK Olomouc10* 6 9 8 7 30,00670
8.CZE 206
Junek Vladimír2203-099 11JK Olomouc8 DNC*7 7 8 30,00554
9.CZE 204
Valouch Vlastimil2203-062 11JK Olomouc7 8 8 9 10* 32,00452
10.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11JK Olomouc9 9 10* 10 9 37,00360
11.CZE 9
Opletal Ladislav2203-011 11JK OlomoucDNF*DNF DNC DNF DNC 52,00240
11.CZE 320
Lehečka Milan2203-148 11JK OlomoucDNF*DNF DNC DNF DNC 52,00240

Evropa:

Závod: O kuře na rožniDatum konání od: 09.10.2004do: 10.10.2004
CTL: 2213    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Hloch IvoHl. rozhodčí: Rozsypal Vladimír 03-22-586
Třída: 13 - EvropaPočet lodí: 11Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ12345BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 11
Smešný Marek2201-147 11JK ŽPDNC*2 1 1 1 5,002285
2.CZE 69
Crháková Lenka2101-481 12YCBDNC*1 5 2 2 10,001683
3.AUT 33
Rozsypal Jakub2203-164 31JK Olomouc2 3 2 3 4* 10,001331
4.CZE 55
Balzer Robert2201-175 11JK ŽPDNC*5 3 4 3 15,001081
5.CZE 312
Korbová Ivana2203-084 12JK Olomouc3 7* 6 5 5 19,00887
6.CZE 611
Škráčková Vendula2408-015 32YC MCHZ Ostrava1 4 4 DNF*DNC 21,00728
7.CZE 1111
Valouch Libor2203-158 21JK Olomouc4 6 7* 6 6 22,00595
8.CZE 500
Piňos Jiří2202-092 11KJ GALA5 8 10* 7 9 29,00479
9.CZE 171
Hanzlík Aleš2203-143 11JK Olomouc6 10* 9 8 8 31,00376
10.CZE 76
Černý Petr2407-120 11TJ Krnov JO7 9* 8 9 7 31,00285
11.CZE 3121
Kopp Jan2203-170 31JK OlomoucDNF*DNF DNF DNS DNC 48,00202

Optimist:

Závod: O kuře na rožniDatum konání od: 09.10.2004do: 10.10.2004
CTL: 2213    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Hloch IvoHl. rozhodčí: Rozsypal Vladimír 03-22-586
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 13Vypsaný koef.: 1Koeficient: 1
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 4341.ZcIrcing Pavel2202-094 31KJ GALA1 1 1 2* 3,001215
2.CZE 2801.McČerný Ondřej2407-122 41TJ Krnov JO2 2 2 3* 6,00914
3.CZE 4551.MkHolyszewská Anna2101-580 42YCB7* 4 3 1 8,00738
4.CZE 17402.MkBalzerová Adela2201-244 42JK ŽP4* 3 4 4 11,00613
5.CZE 3272.McUtíkal Petr2203-172 41JK Olomouc3 8* 6 5 14,00516
6.CZE 1592.ZcRozsypal Martin2203-165 31JK Olomouc5 5 5 6* 15,00437
7.CZE 1713.McFormánek Michael2401-004 41JO TJ VPFM6 9* 7 7 20,00370
8.CZE 1834.McŠárek Martin2405-126 41YC Palkovice8* 7 8 8 23,00312
9.CZE 12523.MkKorbová Helena2203-169 42JK Olomouc9 6 10* 9 24,00261
10.CZE 4385.McSobota Martin2201-255 41JK ŽP11* 11 9 10 30,00215
11.CZE 226.McKrejča Martin2203-178 41JK Olomouc10 10 11* 11 31,00174
12.CZE 573.ZcLanger David2203-163 31JK Olomouc12 12 DNC*DNC 38,00136
13.CZE 3234.ZcOpletal Petr2203-176 31JK OlomoucDNF*DNC DNC DNC 42,00101