Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moravský pohár 2004

26. 9. 2004
Odkaz na CELKOVÉ VÝSLEDKY Moravského poháru Optimist 2004.

Výsledková listina:

Závod: Moravský pohár IIDatum konání od: 25.09.2004do: 26.09.2004
CTL: 2211    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Rotter ArnoštHl. rozhodčí: Kýrová Věra R1-22-052
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 24Vypsaný koef.: 3Koeficient: 3
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ123456BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 441.McStaniek Štěpán2403-015 41KJ TĚRLICKO1 3* 1 2 1 2 7,004444
2.CZE 891.ZkŠkráčková Vendula2408-015 32YC MCHZ Ostrava4* 1 4 1 2 4 12,003541
3.CZE 4341.ZcIrcing Pavel2202-094 31KJ GALA2 6* 2 3 3 3 13,003012
4.CZE 2522.ZcStaniek Michal2403-013 31KJ TĚRLICKO3 2 5 5 13* 1 16,002637
5.CZE 4893.ZcKorytář Václav2408-023 31YC MCHZ Ostrava7 4 6 4 4 8* 25,002347
6.CZE 17401.MkBalzerová Adela2201-244 42JK ŽP6 12* 3 8 5 7 29,002109
7.CZE 2804.ZcČerný Ondřej2407-122 31TJ Krnov JO5 5 8 7 DSQ*5 30,001908
8.CZE 1832.McTichánek Michael2405-121 41YC Palkovice8* 7 7 6 7 6 33,001734
9.CZE 4552.MkHolyszewská Anna2101-580 42YCB13* 8 11 10 6 10 45,001581
10.CZE 1595.ZcRozsypal Martin2203-165 31JK Olomouc9 9 10 9 11* 9 46,001444
11.CZE 3273.McUtíkal Petr2203-172 41JK Olomouc10 10 9 12* 8 11 48,001319
12.CZE 7593.MkŠamšulová Kristýna2101-590 42YCB14* 11 12 11 9 12 55,001206
13.CZE 3384.MkMichálková Iva2405-116 42YC Palkovice12 13 14 13 18* 13 65,001102
14.CZE 10065.MkŠamšulová Tereza2101-593 42YCB16 20* 13 15 10 16 70,001005
15.CZE 576.ZcLanger David2203-163 31JK Olomouc18* 15 15 16 12 17 75,00915
16.CZE 13182.ZkMichálková Eva2405-115 32YC Palkovice17* 14 17 14 15 15 75,00831
17.CZE 3237.ZcOpletal Petr2203-176 31JK Olomouc19 16 16 20* 14 14 79,00752
18.CZE 6416.MkVrzalová Elen2104-185 42JO ČKD Blansko11 17 18 17 19* 18 81,00678
19.CZE 6117.MkKováčová Tereza2201-253 42JK ŽP15 18 19 18 20* 20 90,00607
20.CZE 4384.McSobota Martin2201-255 41JK ŽP21 21 20 21 17 22* 100,00541
21.CZE 1508.ZcŠárek Martin2405-126 31YC Palkovice24* 19 21 19 21 21 101,00477
22.CZE 12528.MkKorbová Helena2203-169 42JK Olomouc20 DNC 22 DNC*16 19 102,00416
23.CZE 7309.ZcHotovec Jan2408-031 31YC MCHZ Ostrava22 22 23* 22 22 23 111,00358
24.CZE 225.McKrejča Martin2203-178 41JK Olomouc23 23 24* 23 23 24 116,00303