Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moravský pohár 2003

28. 9. 2003

Výsledková listina:

Závod: Moravský pohár IIDatum konání od: 27.09.2003do: 28.09.2003
CTL: 2211    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Červenka StanislavHl. rozhodčí: Kýrová Věra 0122052
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 32Vypsaný koef.: 3Koeficient: 3
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 310
Teplý Viktor2101-571 31YCB5* 1 2 1 4,004818
2.CZE 44
Vlček Dominik1801-122 31TJ Slávia NMn/M1 2* 1 2 4,003915
3.CZE 48
Staniek Štěpán2403-015 41KJ TĚRLICKO2 3 4* 3 8,003387
4.CZE 89
Škráčková Vendula2408-015 32YC MCHZ Ostrava3 5* 3 5 11,003012
5.CZE 252
Staniek Michal2403-013 31KJ TĚRLICKO6 18* 5 4 15,002722
6.CZE 389
Audy Dan2101-577 31YCB8* 4 6 6 16,002484
7.CZE 203
Packová Kristýna2403-011 32KJ TĚRLICKO4 6 7 11* 17,002283
8.CZE 434
Ircing Pavel2202-094 41KJ GALA7 9* 8 7 22,002109
9.CZE 318
Šmídová Petra2403-014 42KJ TĚRLICKO9* 8 9 9 26,001956
10.CZE 280
Černý Ondřej2407-122 41TJ Krnov JO10 13* 10 8 28,001818
11.CZE 57
Rozsypal Jakub2203-164 31JK Olomouc14 7 17* 10 31,001694
12.CZE 323
Opletal Petr2203-176 41JK Olomouc11 12 11 14* 34,001581
13.CZE 159
Rozsypal Martin2203-165 41JK Olomouc15* 11 12 13 36,001477
14.CZE 183
Tichánek Michael2405-121 41YC Palkovice16* 10 13 15 38,001380
15.CZE 1
Ščerba Patrik2405-118 41YC Palkovice13 14 19* 12 39,001290
16.CZE 148
Audyová Markéta2101-588 42YCB12 16 14 19* 42,001206
17.CZE 1740
Balzerová Adela2201-244 42JK ŽP18* 15 15 18 48,001127
18.CZE 338
Michálková Iva2405-116 42YC Palkovice17 20 16 28* 53,001053
19.CZE 727
Strejček Radim2405-122 41YC Palkovice22* 19 18 16 53,00982
20.CZE 171
Šamšulová Kristýna2101-591 42YCB21 17 20 23* 58,00915
21.CZE 3531
Michálková Eva2405-115 42YC Palkovice19 22 24* 20 61,00852
22.CZE 54
Koppová Marie2203-174 42JK Olomouc25* 21 22 22 65,00791
23.CZE 327
Utíkal Petr2203-172 41JK Olomouc28 DNF*21 17 66,00733
24.CZE 55
Kopp Jan2203-170 31JK Olomouc24* 23 23 21 67,00678
25.CZE 38
Horáček Marek2301-089 31VMH YC Kroměříž20 24 25 27* 69,00625
26.CZE 343
Langer David2203-163 41JK Olomouc23 25 DNS*29 77,00574
27.CZE 94
Vavruša Tomáš2301-092 41VMH YC Kroměříž27 27 28* 24 78,00524
28.CZE 321
Korbová Helena2203-169 42JK Olomouc26 28 DNS*26 80,00477
29.CZE 71
Strejčková Kateřina2405-124 32YC Palkovice32* 26 27 30 83,00431
30.CZE 18
Formánek Michael2401-004 41JO TJ VPFM29 30 DNS*25 84,00387
31.CZE 544
Antel Vladimír2301-095 41VMH YC Kroměříž30 DNS*26 32 88,00344
32.CZE 520
Kovář Vladimír2301-091 31VMH YC Kroměříž31* 29 29 31 89,00303