Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní regata 2004

2. 5. 2004

Finn:

Závod: Jarní regataDatum konání od: 01.05.2004do: 02.05.2004
CTL: 2201    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: OLOMOUC / CHOMOUTOV
Ředitel: Hloch IvoHl. rozhodčí: Kýrová Věra 01-22-052
Třída: 02 - FinnPočet lodí: 14Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 3
Lidařík Rudolf2103-437 11LS Brno YC2* 2 1 1 4,002494
2.CZE 9
Hrubý Michal2401-005 11JO TJ VPFM1 1 2* 2 4,001892
3.CZE 1073
Utíkal Petr2203-056 11JK Olomouc5 6* 3 3 11,001540
4.CZE 14
Tomek Jaroslav2203-152 11JK Olomouc3 3 5* 5 11,001290
5.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-151 11JK Olomouc7* 5 4 4 13,001096
6.CZE 13
Heneš David2203-134 11JK Olomouc8* 7 6 6 19,00938
7.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11JK Olomouc6 8* 7 7 20,00804
8.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11JK Olomouc4 4 DNF*DNC 23,00688
9.CZE 11
Junek Vladimír2203-099 11JK Olomouc9 10* 8 9 26,00586
10.CZE 204
Valouch Vlastimil2203-062 11JK Olomouc11* 11 9 8 28,00494
11.CZE 220
Kouřil Miroslav2203-007 11JK Olomouc10 9 11* 10 29,00411
12.CZE 4
Heneš Petr2203-139 21JK Olomouc12 13 10 DNC*35,00336
13.CZE 334
Lehečka Zdeněk2203-147 11JK Olomouc13 12 DNC*DNC 40,00266
14.CZE 320
Lehečka Zdeněk2203-126 11JK Olomouc14 14 DNC*DNC 43,00202

Evropa:

Závod: Jarní regataDatum konání od: 01.05.2004do: 02.05.2004
CTL: 2201    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: OLOMOUC / CHOMOUTOV
Ředitel: Hloch IvoHl. rozhodčí: Kýrová Věra 01-22-052
Třída: 13 - EvropaPočet lodí: 3Vypsaný koef.: 1Koeficient: 1
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 312
Korbová Ivana2203-084 12JK Olomouc1* 1 1 1 3,00578
2.CZE 17
Hanzlík Aleš2203-143 11JK Olomouc2* 2 2 2 6,00277
3.CZE 111
Valouch Libor2203-158 21JK Olomouc3* 3 3 3 9,00101

Optimist:

Závod: Jarní regataDatum konání od: 01.05.2004do: 02.05.2004
CTL: 2201    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: Jachetní klub OlomoucMísto konání: OLOMOUC / CHOMOUTOV
Ředitel: Hloch IvoHl. rozhodčí: Kýrová Věra 01-22-052
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 5Vypsaný koef.: 1Koeficient: 1
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 55
Kopp Jan2203-170 31JK Olomouc1 1 1 3* 3,00800
2.CZE 18
Formánek Michal2401-004 31JO TJ VPFM2 3* 3 1 6,00499
3.CZE 321
Korbová Helena2203-169 32JK Olomouc3* 2 2 2 6,00323
4.CZE 327
Utíkal Petr2203-172 31JK Olomouc4 4 DNC*5 13,00198
5.CZE 323
Opletal Petr2203-176 31JK OlomoucDNF*DNS DNC 4 16,00101