Jdi na obsah
Jdi na menu
Burčáková regata 2005
11. 9. 2005
Finn:
Závod: | Burčáková regata II | Datum konání od: | 10.09.2005 | do: | 11.09.2005 |
CTL: | 2210 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | JK Olomouc | Místo konání: | Chomoutov |
Ředitel: | Ivo Hloch | Hl. rozhodčí: | Formánek Tomáš R2-24-443 |
Třída: | 02 - Finn | Počet lodí: | 10 | Vypsaný koef.: | 2 | Koeficient: | 2 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 240 |
| Valouch Vlastimil | 2203-151 11 | JK Olomouc | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5* | 10,00 | 2202 |
2. | CZE 332 |
| Utíkal Petr | 2203-056 11 | JK Olomouc | 3* | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 12,00 | 1600 |
3. | CZE 77 |
| Tomek Jaroslav | 2203-152 11 | JK Olomouc | 1 | 2 | 2 | 2 | 3* | 2 | 3 | 12,00 | 1248 |
4. | CZE 248 |
| Valouch Libor | 2203-158 21 | JK Olomouc | 4* | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 24,00 | 998 |
5. | CZE 9 |
| Opletal Ladislav | 2203-011 11 | JK Olomouc | 5 | 5 | DNS* | 5 | 5 | 7 | 7 | 34,00 | 804 |
6. | CZE 204 |
| Valouch Vlastimil | 2203-062 11 | JK Olomouc | 6 | 6 | 7 | 8* | 6 | 8 | 8 | 41,00 | 646 |
7. | CZE 220 |
| Kouřil Miroslav | 2203-007 11 | JK Olomouc | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | DNS* | 9 | 43,00 | 512 |
8. | CZE 320 |
| Lehečka Milan | 2203-148 11 | JK Olomouc | 8 | 8 | 5 | 6 | 8 | DNC* | DNC | 46,00 | 396 |
9. | CZE 267 |
| Hloch Tomáš | 2203-102 11 | JK Olomouc | DNC* | DNC | DNC | DNC | DNC | 5 | 2 | 51,00 | 294 |
10. | CZE 402 |
| Rotter Arnošt | 2203-076 11 | JK Olomouc | DNC* | DNC | DNC | DNC | DNC | 6 | 6 | 56,00 | 202 |
Evropa:
Závod: | Burčáková regata II | Datum konání od: | 10.09.2005 | do: | 11.09.2005 |
CTL: | 2210 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | JK Olomouc | Místo konání: | Chomoutov |
Ředitel: | Ivo Hloch | Hl. rozhodčí: | Formánek Tomáš R2-24-443 |
Třída: | 13 - Evropa | Počet lodí: | 3 | Vypsaný koef.: | 1 | Koeficient: | 1 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 117 |
| Sedláček Petr | 2201-243 21 | JK ŽP | 2* | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8,00 | 578 |
2. | CZE 312 |
| Korbová Ivana | 2203-084 11 | JK Olomouc | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | DNC* | DNC | 11,00 | 277 |
3. | CZE 169 |
| Opletal František | 2203-034 11 | JK Olomouc | 3* | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 16,00 | 101 |
Optimist:
Závod: | Burčáková regata II | Datum konání od: | 10.09.2005 | do: | 11.09.2005 |
CTL: | 2210 | | | | |
| | Sponzor závodu: | |
Pořadatel: | JK Olomouc | Místo konání: | Chomoutov |
Ředitel: | Ivo Hloch | Hl. rozhodčí: | Formánek Tomáš R2-24-443 |
Třída: | 11 - Optimist | Počet lodí: | 14 | Vypsaný koef.: | 1 | Koeficient: | 1 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | registrace | subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Body | Log.Body |
---|
|
||||
||||
||||
||||
1. | CZE 252 |
| Balzerová Adéla | 2201-244 42 | JK ŽP | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3* | 1 | 7,00 | 1247 |
2. | CZE 159 |
| Rozsypal Martin | 2203-165 31 | JK Olomouc | 2* | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 10,00 | 946 |
3. | CZE 611 |
| Kováčová Tereza | 2201-253 42 | JK ŽP | 3 | 6* | 4 | 6 | 3 | 4 | 5 | 25,00 | 770 |
4. | CZE 627 |
| Utíkal Petr | 2203-172 41 | JK Olomouc | 6 | 7 | 8* | 3 | 4 | 2 | 4 | 26,00 | 645 |
5. | CZE 171 |
| Formánek Michael | 2401-004 41 | JC FM | 4 | 5 | 3 | 5 | 5 | 5 | 7* | 27,00 | 548 |
6. | CZE 1159 |
| Opletal Petr | 2203-176 31 | JK Olomouc | 7* | 3 | 7 | 7 | 6 | 7 | 3 | 33,00 | 469 |
7. | CZE 640 |
| Vrzalová Elen | 2104-185 42 | JO ČKD Blansko | 5 | 4 | 6 | 4 | 8 | 9* | 9 | 36,00 | 402 |
8. | CZE 57 |
| Langer David | 2101-609 31 | YCB | 8 | 9* | 5 | 8 | 9 | 6 | 6 | 42,00 | 344 |
9. | CZE 1740 |
| Sedláček Ondřej | 2201-256 41 | JK ŽP | 9 | 8 | 11* | 10 | 7 | 8 | 8 | 50,00 | 293 |
10. | CZE 48 |
| Hahn Michal | 2408-042 31 | YC MCHZ Ostrava | 10 | 10 | 10 | 11* | 11 | 10 | 11 | 62,00 | 247 |
11. | CZE 1252 |
| Korbová Helena | 2203-169 42 | JK Olomouc | 11 | 12 | 9 | 9 | 10 | DNC* | DNC | 66,00 | 206 |
12. | CZE 54 |
| Krejča Filip | 2203-179 41 | JK Olomouc | 12 | 11 | 12 | 12 | 12 | 13* | 13 | 72,00 | 168 |
13. | CZE 22 |
| Krejča Martin | 2203-178 41 | JK Olomouc | DNF* | 13 | 13 | 13 | 13 | 11 | 10 | 73,00 | 133 |
14. | CZE 4544 |
| Knejzlík Marek | 2205-061 31 | TJ Sokol Tovačov | DNF* | DNF | 14 | 14 | 14 | 12 | 12 | 81,00 | 101 |