Jdi na obsah Jdi na menu
 


Burčáková regata 2004

5. 9. 2004

Finn:

Závod: Burčáková regata IIDatum konání od: 04.09.2004do: 05.09.2004
CTL: 2209    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Hloch IvoHl. rozhodčí: Hanzlík Miroslav 002-22-249
Třída: 02 - FinnPočet lodí: 9Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 1073
Utíkal Petr2203-056 11JK Olomouc3* 1 1 1 3,002110
2.CZE 267
Hloch Tomáš2203-102 11JK Olomouc1 2 3* 2 5,001508
3.CZE 240
Valouch Vlastimil2203-151 11JK Olomouc2 3* 2 3 7,001156
4.CZE 9
Opletal Ladislav2203-011 11JK Olomouc6* 4 4 4 12,00906
5.CZE 220
Kouřil Miroslav2203-007 11JK Olomouc5* 5 5 5 15,00713
6.CZE 204
Valouch Vlastimil2203-062 11JK Olomouc4 6 7* 6 16,00554
7.CZE 120
Miličková Pavla2203-155 12JK Olomouc7* 7 6 7 20,00420
8.CZE 320
Lehečka Milan2203-148 11JK Olomouc8 DNC*DNC DNC 28,00304
9.CZE 402
Rotter Arnošt2203-076 11JK OlomoucDNF*DNC DNC DNC 30,00202

Evropa:

Závod: Burčáková regata IIDatum konání od: 04.09.2004do: 05.09.2004
CTL: 2209    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Hloch IvoHl. rozhodčí: Hanzlík Miroslav 002-22-249
Třída: 13 - EvropaPočet lodí: 7Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 279
Rozsypal Jakub2203-164 31JK Olomouc1 4* 2 1 4,001892
2.CZE 312
Korbová Ivana2203-084 12JK Olomouc3* 1 1 3 5,001290
3.CZE 43
Reich Libor2305-123 11SK LS Zlín4 2 5* 2 8,00938
4.CZE 111
Valouch Libor2203-158 21JK Olomouc2 3 4 6* 9,00688
5.CZE 171
Hanzlík Aleš2203-143 11JK Olomouc6* 5 3 4 12,00494
6.CZE 17
Sedláček Petr2201-243 31JK ŽP5 6* 6 5 16,00336
7.CZE 3121
Kopp Jan2203-170 31JK OlomoucDNF*DNC DNC DNC 24,00202

Optimist:

Závod: Burčáková regata IIDatum konání od: 04.09.2004do: 05.09.2004
CTL: 2209    
  Sponzor závodu: 
Pořadatel: JK OlomoucMísto konání: Chomoutov
Ředitel: Hloch IvoHl. rozhodčí: Hanzlík Miroslav 002-22-249
Třída: 11 - OptimistPočet lodí: 15Vypsaný koef.: 2Koeficient: 2
Poř.LoďKt.Posádkaregistracesubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRAF - VZ - Vzdal po dokončeníDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3
1.CZE 159
Rozsypal Martin2203-165 31JK Olomouc1 2* 1 1 3,002554
2.CZE 734
Švancarová Martina2104-186 32JO ČKD Blansko3 1 4* 2 6,001952
3.CZE 327
Utíkal Petr2203-172 41JK Olomouc7 8* 3 4 14,001600
4.CZE 323
Opletal Petr2203-176 31JK Olomouc5 6* 6 3 14,001350
5.CZE 94
Vavruša Tomáš2301-092 41VMH YC Kroměříž4 3 13* 8 15,001156
6.CZE 57
Langer David2203-163 31JK Olomouc8 10* 2 6 16,00998
7.CZE 244
Sedláček Ondřej2201-256 41JK ŽP2 4 14* 12 18,00864
8.CZE 18
Formánek Michal2401-004 31JO TJ VPFM9 11 12* 5 25,00748
9.CZE 641
Vrzalová Elen2104-185 42JO ČKD Blansko10 5 10 14* 25,00646
10.CZE 568
Antel Vladimír2301-095 31VMH YC Kroměříž11 14* 5 10 26,00554
11.CZE 471
Blažek Jan2104-188 31JO ČKD Blansko6 13* 11 9 26,00471
12.CZE 1252
Korbová Helena2203-169 42JK Olomouc11 12* 8 7 26,00396
13.CZE 611
Kováčová Tereza2201-146 42JK ŽP13* 7 9 11 27,00326
14.CZE 2231
Vavruša Jiří2301-093 41VMH YC Kroměříž12 9 7 15* 28,00262
15.CZE 438
Sobota Martin2201-255 41JK ŽP14 12 15* 13 39,00202